Δευτέρα 21 Οκτωβρίου 2013

Μεγάλη νίκη του Έβρου Σουφλίου 1-2 στον Αγροτικό Αστέρα !!! Όλα τα αποτελέσματα του ομίλου και η βαθμολογία

Μεγάλη νίκη πέτυχε ο Έβρος Σουφλίου στη Θεσσαλονίκη απέναντι στον πολύ δυνατό Αγροτικό Αστέρα τον οποίο έριξε από την Κορυφή!!
Ο Έβρος μετά από αυτή την νίκη βρίσκεται στην 7η θέση με 6 βαθμούς.
Το σκορ άνοιξε για τους φιλοξενούμενους ο Μεμέτ στο 39ο λεπτό, ισοφάρισε ο Λαζαρίδης στο 87ο λεπτό , και στις καθυστερήσεις του αγώνα ο Αραμπατζής χάρισε τη νίκη στην ομάδα του Έβρου.
Οι συνθέσεις των ομάδων
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (Παναγιώτης Δηλμπέρης): Ταταρίδης, Χατζηηλιάδης, Ζουμουζίδης, Κότσιας, Βαφέας, Γεωργιάδης, Αθανασιάδης, Σαμουηλίδης, Βελίνης, Παπαδόπουλος, Κουκουλέκης

ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ (Βασίλης Χαριτόπουλος):  Σκόρτσεφ, Μπάμνιος, Μεμούρης, Λίτσιος, Τσοπάνης, Τρίχας, Εμρέ, Ευφραιμίδης, Δανίδης (11’ Καμπιώτης), Λαζαρίδης (70’ Βιόπουλος), Αραμπατζής